ClickCease
  • Upchaté potrubie? Vytápate susedov, máte inú poruchu?
    0944 444 773
    NON STOP

Havarijná služba – krtkovanie a čistenie potrubí
Non stop do 60 min od zavolania

Upchatý záchod, umývadlo alebo sprcha zvon nezaberá?

PREČO JE POTREBNÉ VOLAŤ URÝCHLENE HAVARIJNÚ SLUŽBU ?

Nakoľko tečúca voda môže narobiť množstvo škôd na majetku je dôležité odstrániť závadu okamžite. Problémom je, že škody nemusia vznikať iba na Vašom majetku, ale aj na majetku susedov čo môže škody mnohonásobne navýšiť, poisťovňa síce škody preplatí, ale v prípade ak poistenie nemáte môže takáto havária výrazne ovplyvniť Váš rodinný rozpočet a narušiť susedské a medziľudské vzťahy, preto sa naša firma snaží byť na mieste havárie urýchlene podľa lokality do 30 až 60 minút od Vášho telefonátu.  Čas sa pohybuje od aktuálnej dopravnej situácie, lokality kde je porucha a lokality kde sa práve nachádza niektorý z našich technikov.

AKÉ PORUCHY VIETE ODSTRÁNIŤ ?

Odstrániť vieme nasledovné poruchy upchaté, alebo tečúce umývadlo, wc, pisoár, prasknuté vodovodné potrubie, upchaté odtoky, kanalizáciu, zavalené potrubie, prasknuté potrubie, v skratke všetky poruchy spojené s vodoinštaláciou.

AKÉ SLUŽBY POPONÚKATE ?

Krtkovanie, monitoring potrubí a kanálov, vodoinštalatérske práce a inštaláciu spotrebičov.

AKO TO PREBIEHA ?

V ktorúkoľvek dennú či nočnú hodinu aj vrátane akýchkoľvek sviatkov nám zavoláte na telefónne číslo, napíšete email prípadne vyplníte kontaktný formulár na našej web stránke. Poviete nám o akú poruchu sa jedná a v ktorej lokalite sa nachádzate, vzápätí po komunikácií s Vami naši technici vyrazia na odstránenie havárie. Zvyčajne naši pracovníci dorazia na miesto poruchy už od 30 do 60 minút od zavolania avšak závisí od lokality kde sa nachádza porucha a kde sa v danom čase nachádzajú naši technici. Po príchode na miesto zistia stav havárie a pustia sa do práce. Po ukončení prác môžete za naše služby zaplatiť na mieste buď v hotovosti, alebo platobnou kartou prostredníctvom terminálu.

Krtkovanie - havarijná služba

Naša havarijná služba ponúka okrem iného aj tieto výhody

nonstop krtkovanie 24 hodin

Pracujeme 24 hodín denne
7 dní v týždni

nonstop krtkovanie do 60 minut

Do 60 minút vieme byť
na mieste poruchy

nonstop krtko platba kartov

Nepotrebujete hotovosť
môžete zaplatiť aj kartou

POTREBUJETE NÁS IHNEĎ ?

Volajte 0944 444 773

error: Kopírovanie textov je zakázané.